Vypnout reklamy

LG Q92 5G specifikace

Vydáno dne: 19.9.2020

LG Q92 5G je mobilní telefon, který patří do střední třídy. Nabízí již 5G podporu sítě a čip Snapdragon 765G.

K dispozici máme informace o telefonu střední třídy a to 5G LG Q92. Nyní máme k dispoziic i samotné specifikace telefonu i fotografií, jak bude vypadat.

Telefon má displej 6.7 palců s FHD+ rozlišením. Telefon se drží klasiky a to je díra v displeji pro selfie kameru. Očekáváme tedy čip Snapdragon 765G, protože ten patří do střední třídy. Dále je tady 6GB RAM a 128GB interní úložiště.

Na zadní straně telefonu LG Q92 vidíme 48MPx fotoaparát s 8MPx širokoúhlým senzorem a nechybí ani 5MPx hloubkový senzor s 2MPx makro senzorem (pro focení na blízku). Telefon má po stranách snímač otisků prstů a má tloušťku 8.49mm. Váží 193 gramů.

Baterie v telefonu je 4000mAh, Android 10 a LG UX. Telefon bude k dispozici v bílé, titanové a červené barvě.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Moonshades
Hra na mobil Moonshades

Parádní android hra Moonshades ke stažení zdarma. Jedná se o propracovanou RPG hru, kde budete ničit nepřátele v dungeonech.

Hra na mobil Among Us
Hra na mobil Among Us

Jedná se o populární PC hru, ve které musíte připravit vesmírnou loď na odlet, ale jeden z vašeho týmu je Přečíst si více

Hra na mobil Will Hero
Willhero

Zajímavá online hra na mobil, kde hrajete za rytíře, který musí vysvobodit svou princeznu. Není to vůbec jednoduchá záležitost.

Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate
Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate

Nová android hra, která se odehrává v několika různých dungeonech. Ty jsou generované automaticky. Vydejte se do souboje se svým Přečíst si více