Vypnout reklamy

Skládaný telefon LG je na 3D renderech založených na patentu, který firma vložila k patentovému úřadu. Jestli takový telefon někdy vyjde, není jisté.

Vypadá to, že LG se chystá na trh skládaného telefonu. Představili design, který napovídá, že půjde mobilní telefon roztáhnout. Uvidíme pokročilý displej, který se půjde dát ohnout na dvě strany.

Patent LG telefonu
Patent LG telefonu

Na začátku minulého měsíce firma LG vložila svůj patent a tato jejich technologie byla tedy patentovaná. Jedná se o trošku jiné zařízení, než bylo minulý rok představováno. Jak uvidíte na fotografiích, tak telefon lze ohnout do dvou směrů. Displej tak může obalit celý mobilní telefon.

Podívejte se na rendery

K dispozici máme tedy pár renderů, které se zakládají právě na těchto patentech. Patent není jenom u WIPO, ale také CNIPA (Čínský úřad pro patenty). Koncept vypadá celkem hezky, ale uvidíme v praxi, jak bude fungovat.

Jedná se o patent a není jasné, jestli firma takový telefon někdy vydá na trh. Určitě to bude trvat minimálně rok, než se dostane komerčně na trh.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.