LG tvrdí, že vývoj LG G7 bude brzy u konce

Společnost LG se rozhodla udělat rekord. LG G7 nebyl opožděn a design není předělán. Vše podle LG jde podle plánu, ale kdy telefon vyjde není stále jasné. Stále se propaguje věta „až bude, tak bude“. LG se stále rozhoduje Stále více lidí se ptá, kdy bude nový vlajkový telefon od LG k dispozici, nicméně LG […]

LG G7

Společnost LG se rozhodla udělat rekord. LG G7 nebyl opožděn a design není předělán. Vše podle LG jde podle plánu, ale kdy telefon vyjde není stále jasné. Stále se propaguje věta „až bude, tak bude“.

LG se stále rozhoduje

Stále více lidí se ptá, kdy bude nový vlajkový telefon od LG k dispozici, nicméně LG se ještě pořádně nerozhodlo a až bude pravý čas, tak to řekne. LG taktéž pořádně neřeklo, jestli vlajkový telefon LG G7 bude na MWC nebo nikoliv. 

Tento kongres je však už pouhý měsíc před začátkem, takže podle nás LG G7 na MWC nebude. Minulý rok LG G6 bylo v prodeji před Galaxy S8 a nebyla to žádná sláva. Navíc bylo potřeba použít starší čip Snapdragon 821 místo 835 a to z důvodu, že si všechny čipy zarezervoval Samsung.

LG G7

LG G7