LG V30 nové vylepšené rozhraní

LG V30 je za rohem a LG nám dává nový pohled na osvěžené uživatelské rozhraní nástupce V10 a V20. Ukázalo se, že všechny dohady byly pravdivé. LG se vzdala druhého menšího displeje kvůli tomu, že V30 bude mít velký displej. Nicméně druhý displej na V20 i V10 byl docela k ničemu, když můžete mít stejné […]

LG V30 mobilní telefon

LG V30 je za rohem a LG nám dává nový pohled na osvěžené uživatelské rozhraní nástupce V10 a V20. Ukázalo se, že všechny dohady byly pravdivé. LG se vzdala druhého menšího displeje kvůli tomu, že V30 bude mít velký displej. Nicméně druhý displej na V20 i V10 byl docela k ničemu, když můžete mít stejné funkce i na větším displeji.

LG V30 bude mít funkci „alway-on display“. U LG G6 jste mohli vidět pouze hodiny, ale u  V30 půjdou vidět různé rychlé nástroje, hudební přehrávač nebo osobní fotografie. Nicméně to není všechno.

LG oznámilo také plovoucí lištu. K němu se dostanete, když potáhnete z pravé strany displeje. Ve finální fázi budete mít možnost změnit pozici této plovoucí lišty a také to, co tam chcete mít.