LG V30 UX video s oblíbenými funkcemi

Firma LG zveřejnila nové video, které mnohem více propaguje funkce telefonu a jeho uživatelského rozhraní. Parádně znázorněno na video, co všechno mobilní telefon LG V30 má. Pokud přemýšlíte o koupi nového telefonu, tak právě LG V30 by měl být v hledáčku. Včera LG zveřejnilo video, které ukazuje na veškeré funkce uživatelského rozhraní. Telefon disponuje P-OLED […]

LG V30

Firma LG zveřejnila nové video, které mnohem více propaguje funkce telefonu a jeho uživatelského rozhraní. Parádně znázorněno na video, co všechno mobilní telefon LG V30 má.

Pokud přemýšlíte o koupi nového telefonu, tak právě LG V30 by měl být v hledáčku. Včera LG zveřejnilo video, které ukazuje na veškeré funkce uživatelského rozhraní. Telefon disponuje P-OLED displejem a zároveň funkcí „Always on Display“, ten si můžete upravit podle sebe.

„Always on Display“ ukazuje jednotlivé rychlé doplňky, notifikace, nastavení baterie i je k dispozici ovládání přehrávače hudby. LG V30 nedisponuje druhým displejem, ale krom toho má plovoucí pruh, který si můžete upravit. Právě v něm můžete mít zkratky a další aplikace a funkce.

LG V30 má nejlepší fotoaparát na trhu. Právě se clonou f/1.6 dokáže fotit ve velmi špatných světelných podmínkách.