Vypnout reklamy

LG V35 ThinQ přijde velmi brzy. V únoru LG oznámilo nový vylepšený LG V30S ThinQ. Právě on má několik nových funkcí a umělou inteligenci. Nicméně vypadá to, že k dispozici bude ještě další mobilní telefon a tentokrát LG V35. Nový mobilní telefon bude pravděpodobně další z řad vylepšení této řady “V”. K dispozici bude mobilní […]

12.4.2018

LG V35 ThinQ s duálním fotoaparátem a 6 palcovým displejem

LG V35 ThinQ přijde velmi brzy. V únoru LG oznámilo nový vylepšený LG V30S ThinQ. Právě on má několik nových funkcí a umělou inteligenci. Nicméně vypadá to, že k dispozici bude ještě další mobilní telefon a tentokrát LG V35.

Nový mobilní telefon bude pravděpodobně další z řad vylepšení této řady “V”. K dispozici bude mobilní telefon o velikosti 6 palců a s rozlišením 2880 x 1440p (QHD+) a pravděpodobně typem OLED namísto POLED, který byl použit v LG V30.

Větší displej

Nicméně na rozdíl od G7 ThinQ, tak V35 bude pokračovat ve svém klasickém vzhledu, kde bude poměr displeje k tělu telefonu 80%. Na zadní straně se můžeme těšit duálnímu fotoaparátu se clonou f/1.6 a 16MPx senzory.

K dispozici je také několik kamerových módu, jako je třeba “Super Bright Mode”, který má vylepšit kvalitu obrazu i v příliš nízkém světle. Je zde nativní podpora Google Lens a nová funkce, která vypadá na umělou inteligenci. Tento rok je ve znamení chytrých fotoaparátu.

Vylepšené audio

Dále bylo vylepšeno i audio. K dispozici je 32-bit Hi-Fi Quad DAC. Přichází tak s mnohem lepším zvukem a V35 ThinQ taktéž přijde s hlasovým rozpoznáváním.

Kdy dorazí LG V35 ThinQ na trh není jasné. Možná po boku LG G7 ThinQ a to 3. května, kdy bude představen.

 

Buroň Tomáš
Tágy: