LG V40 s pěti kamerami!

LG X5 (2018)

LG oznámilo na rok 2018 dva telefony série „V“ a to je V30S ThinQ a V35 ThinQ. Nicméně jedná se pouze o rozšíření a menší vylepšení k verzi V30, které vyšlo minulý rok.

3 zadní fotoaparáty a 2 přední fotoaparáty

Nicméně společnost pracuje na dalším nástupci a bude se jmenovat nečekaně LG V40. K dispozici máme nové zprávy a podle všeho má mít telefon celkem 5 kamer. Prakticky to znamená 3 zadní kamery a 2 přední selfie kamery.

Přední fotoaparát má být pro odemykání za pomoci tváře a pravděpodobně za pomoci 3D. Na zadní straně budou dva fotoaparáty standardní a druhý bude pro rozšířené zorné pole. Třetí senzor je prozatím záhadou, ale je docela možné, že se bude starat o zoom.

Pokud LG V40 opravdu přijde s telefonem 5 kamer, tak to bude první telefon s tímto počtem. Viděli jsme už několik modelů se čtyřmi kamerami dohromady a to ve stylu dva a dva nebo u P20 Pro ve stylu tři na jedenu selfie kameru.

Snapdragon 845

Nicméně čím víc kamer neznamená lepší kvalitu fotografií. V40 má mít také výřez v displeji a být větší jak LG G7. Není jisté, jestli bude použit OLED nebo LCD displej, avšak poběží na Snapdragon 845 čipu. Nebude chybět ani dedikován Google Asistent a snímač otisků na zadní straně.