Vypnout reklamy

LG si tentokrát chce dát na čas. Změna strategie a test, jestli s tímto uspěje. Firma LG vždy vydávala telefon série V někdy ke konci srpna a představovala ho na IFA. Nicméně tentokrát chce zkusit něco jiného a vyhnout se jak Samsungu, tak i Applu. Již máme za sebou vydání telefonu LG V30S (není v […]

19.7.2018

Specifikace LG V40 a datum vydání až po Note 9 a iPhone 9

LG si tentokrát chce dát na čas. Změna strategie a test, jestli s tímto uspěje. Firma LG vždy vydávala telefon série V někdy ke konci srpna a představovala ho na IFA. Nicméně tentokrát chce zkusit něco jiného a vyhnout se jak Samsungu, tak i Applu.

Již máme za sebou vydání telefonu LG V30S (není v ČR), LG G7 (je v ČR) a LG V35 ThinQ (není v ČR).

LG si chce udržet odstup od vydání iPhone telefonu, který má dorazit již uprostřed října, tedy hned po drahém modelu iPhone X 2018 a iPhone X Plus.

Specifikace

Nový telefon LG V40 má dorazit s trojitou kamerou a to 20 MPx, 16 MPx a 13 MPx čočkou. Bude disponovat širokoúhlým polem a skvělým zoom. Je docela možné, že uvidíme 3x optický zoom jako u P20 Pro.

Dvě přední kamery budou požity pro 3D skenování tváře, tak stejně jako iPhone X, Oppo Find X a Xiaomi Mi 8. Což také koresponduje s tím, že V40 bude mít 5 kamer.

Dále LG V40 má disponovat OLED displejem, který pokryje až 90%+ celkové velikosti přední části telefonu. Taktéž bylo řečeno, že dorazí s výřezem. Doufáme, že dorazí s velkou baterií, protože to bylo slabé místo LG G7.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.