Vypnout reklamy

LG V40 ThinQ dorazí do Evropy

Vydáno dne: 3.12.2018

LG V40 ThinQ byl představen zpátky v říjnu. Jedná se již o šestý telefon série V. Za chvíli tak uvidíme prodej tohoto telefonu na několika trzích v Evropě. Již obdržel certifikaci Wi-Fi pro EU. Telefon je pod kódovým označením LM-V405EB a LV-V405EBW a podle zdroje jsou tyto varianty pro Evropský kontinent. Víme s jistotou, že […]

LG V40 ThinQ byl představen zpátky v říjnu. Jedná se již o šestý telefon série V. Za chvíli tak uvidíme prodej tohoto telefonu na několika trzích v Evropě. Již obdržel certifikaci Wi-Fi pro EU.

Telefon je pod kódovým označením LM-V405EB a LV-V405EBW a podle zdroje jsou tyto varianty pro Evropský kontinent. Víme s jistotou, že se jedná o nynější vlajkové telefony LG, mezitím co nynější verze mají podobné modelové označení. K dispozici máme i fotografií.

LG V40

LG V40

Podle zdroje mají mít tyto telefony speciální firmware pod označením LMV405EB-EUR-XX-NOV-30-2018+0. Slovíčko EUR značí 100% Evropu. V této chvíli už čekáme na potvrzení prodejní částky a datum spuštění. Taktéž věříme, že telefon dorazí s Android Pie.

Buroň Tomáš
Tágy: