Vypnout reklamy

Telefon LG V50 ThinQ s 5G podporou bude k dispozici od 10. května v Jižní Koreji. Telefon nabídne skvělou rychlost stahování oproti LTE.

5.5.2019

LG V50 ThinQ 5G bude k dispozici 10. května

LG V50 ThinQ 5G byl představen den před MWC 2019 v únoru a jeho vydáni bylo naplánováno na 19. dubna. Nicméně LG se rozhodlo, že vydání o něco posunou a to kvůli optimalizaci procesoru a 5G modemu.

Na pulty se tedy telefon v Jižní Koreji dostane 10. Května. V Jižní Koreji je totiž dostupná 5G síť, takže vydání tohoto telefonu má zde význam.

Firma LG vydá tento telefon zároveň s podporou třech hlavních operátoru na trhu, takže 5G a LTE síť bude fungovat na jedničku. U telefonu Samsung Galaxy S10 5G byly problémy se slabým signálem a také problémy při přepínání mezi LTE a 5G sítí.

LG si tedy počkalo a svůj telefon odladili, než aby vydali poloviční produkt na trh. Cena takového telefonu je pak okolo 920€ za 6GB RAM verzi a 128GB interní úložiště.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.