LG Velvet 5G na fotografiích a videu

LG Velvet 5G na fotoagrafiích a samotném videu. Ukazuje se nám v parádním světle a ve videu je ve vysoké kvalitě. Vidíme zde výřez pro selfie kameru.

LG Velvet

Přicházející telefon LG Velvet se objevil na fotkách i na videu. Zároveň odhaluje veškeré své specifikace. Pojďme se podívat, co tento nový mobilní telefon, který nahradí sérií G nabídne.

Odhalení nového telefonu je naplánováno na 7. května a pravděpodobně 15. května bude LG Velvet k dispozici. Nicméně oficiálně se do světa pořádně nic nedostalo, což je velká škoda. Avšak nyní máme k dispozici specifikace telefonu i samotné fotografie LG Velvet.

Specifikace

Telefon bude mít 6.7 palcový 1080p displej s čipem Snapdragon 765 5G. Nebude chybět ani 8GB RAM a 128GB interní úložiště. Dále je zde hlavní fotoaparát 48MPx + 8MPx širokoúhlý + 5MPx hloubkový senzor. Přední kamera nabízí 16MPx a v telefonu je dále 4300mAh baterií.

Snapdragon 765 má integrovaný X52 modem namísto X55, který je ve Snapdragon 865. Telefon tedy míří do střední třídy, a chce se tak nabídnou většímu počtu lidí.

Cena by se mohla pohybovat okolo 10 000,- Kč.