Vypnout reklamy

LG Wing oficiálně se Snapdragon 765G

LG představilo zbrusu nový telefon Wing 5G, který je i na trhu unikátní, protože nikdo podobný typ telefonu s dvojím displejem nemá.

LG projekt dává designu mobilních telefonu zcela nový život. Firma se tak nebojí riskovat a inovovat pro své zákazníky a právě telefon Wing je počátek změny strategie.

LG Wing
LG Wing

LG také odhalilo spoustu nových partnerů a to včetně firmy Qualcomm a vyhledávače Naver či streamovací platformu Tubi a Ficto.

Displej

LG Wing dorazil se 6.8 palcovým P-OLED displejem s FHD+ rozlišením a 20.5:9 poměrem stran. Selfie kamera 32MPx s vyskakovacím mechanismem. Druhý displej je 3.9 palcový G-OLED s FHD+ rozlišením. Co se týče IP hodnocení (voděodolnosti či prachuvzdornosti), tak není žádná informace.

LG Wing
LG Wing

Velkou novinkou je právě použití telefonu, kde po vysunutí druhého displeje můžete otočit displej do horizontální polohy a například ve spodní části máte ovládání a v horní obraz. Displej se dá využít mnoha způsoby.

Můžete například editovat video hned poté, co ho vyfotíte nebo použít druhý displej pro GPS navigaci.

Design je navržen tak, aby odolal třeba nechtěnému pádu. Podle LG je tento mechanismus vysouvání displeje otestován na 200 000x provedení. Telefon váží 260 gramů.

LG Wing
LG Wing

Fotoaparát

Hlavní kamera je tady 64MPx, 12MPx širokoúhlá a 13MPx ultraširokoúhlá. Je zde mód, kde druhý displej můžete používat jako ovladač.

Telefon nabízí čip Snapdragon 765G, 8GB RAM, 128/256GB úložiště, 4000mAh baterií a podporu bezdrátového nabíjení.

Buroň Tomáš