LG získalo patent na skládací telefony

Samsung a LG. Od obou se očekává v druhé polovině tohoto roku skládací telefony. Samsung řekl, že začne se dvěma obrazovkami, které se dají zmenšit na 7 palcový tablet. Týden poté LG získalo patent (US D776,074 S) pro „Mobilní telefony“, což znamená, že část telefonu bude skládací. O patent bylo žádáno 7. Ledna. 2015 a […]

LG telefony

Samsung a LG. Od obou se očekává v druhé polovině tohoto roku skládací telefony. Samsung řekl, že začne se dvěma obrazovkami, které se dají zmenšit na 7 palcový tablet. Týden poté LG získalo patent (US D776,074 S) pro „Mobilní telefony“, což znamená, že část telefonu bude skládací.

O patent bylo žádáno 7. Ledna. 2015 a povolen byl 10. Ledna 2017. LG a Samsung dělají první kroky ke skládanému telefony. Jedná se o dětské krůčky, které započaly již v roce 2013. Začalo to zahnutým displejem Samsung Galaxy Round a LG G Flex.

Pokud tedy Samsung a LG vydají takový telefon do konce roku, tak očekáváme takový telefon, který se bude dát složit na velikost mobilu a rozložit na velikost tabletu.

Obrázky od LG patentu

Obrázky LG patentu

Obrázky LG patentu

Obrázky LG patentu

Obrázky LG patentu