Liga mistrů: Auto Chess – PvP a PvE bojovník s RPG prvky

ActionPay právě oznámil svůj nejnovější projekt, League of Masters: Auto Chess, vzrušující PvP bojovník, který si klade za cíl vynést ve vás velmistra. Titul je stále ve fázi soft launch v…

Liga mistrů: Auto Chess - PvP a PvE bojovník s RPG prvky

ActionPay právě oznámil svůj nejnovější projekt, League of Masters: Auto Chess, vzrušující PvP bojovník, který si klade za cíl vynést ve vás velmistra. Titul je stále ve fázi soft launch v Kanadě, ale bude brzy k dispozici na Androidu, iOS a PC v příštích měsících. Kombinuje RPG mechaniky s taktickým přístupem, kde síla vašich velitelů určuje vaši šanci na vítězství.

V League of Masters: Auto Chess se čas vrací miliony let zpět do doby, kdy magické bytosti vládly planetě. Kromě lidí zde existovaly i jiné druhy jako elfové, skřeti, trpaslíci a džinnové mezi několika dalšími typy. Celkem je zde k dispozici 12 rozlišných velitelů, kteří jsou k dispozici k výběru do bitvy.

League of Masters: Auto Chess slibuje být vzrušujícím zážitkem pro fanoušky strategických bitev a kombinuje prvky RPG s tahovou strategií. Hráči budou muset pečlivě vybírat své velitele a taktizovat, aby dosáhli vítězství nad svými soupeři.

FAQ:
1. Kdy bude League of Masters: Auto Chess dostupný na Androidu, iOS a PC?
2. Kolik různých typů velitelů je možné v hře vybrat?
3. Jaké jsou klíčové prvky hry, které hráči musí zvážit, aby dosáhli úspěchu?

League of Masters: Auto Chess slibuje být novým hitem na herním trhu a hráči se mohou těšit na zajímavý mix RPG a taktické strategie. Sledujte další novinky a podrobnosti o hře na oficiálních stránkách ActionPay.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/league-of-masters-auto-chess/announcement/