LiveStream TV + Prima Play – sledujte živě TV

Online sledování TV

Určitě to znáte, jste pryč v autě a čekáte na někoho. Nudíte se. Díky této aplikaci si můžete spustit televize z několika koutů světa. Nicméně České kanály zde moc nenajdete, takže pokud neumíte anglicky, tak vás asi nepotěšíme. Nicméně je možné sledovat Primu živě a to stáhnutím aplikace.

Prima Play

Také jsme si říkali, že je poněkud divné, že žádná česká stanice tady není, když se jedná o komerční stanice, které živí vlastně sledování reklam. V takovém případě by takové vysílání mohlo být právě online a zadarmo. Narazili jsme na Prima Play, kde lze přehrávat vysílání i v HD kvalitě.

Prima PLAY
Price: Free

Live Stream TV

Tato aplikace poskytuje místní televize a to z USA, UK, Německa, Itálie ale i Asie. K dispozici je přes 200 živých vstupů po celém světě a navíc 24 hodin v kuse. Sledujte sport, zprávy, komedie, filmy, hudební pořady. Vše je naprosto zdarma a nepotřebujete žádné externí aplikace nebo se registrovat.

Aplikace vám poběží na Wi-Fi, 3G nebo 4G sítí v úplné pohodě. Pomalejší připojení by znamenalo zasekávání přenosu a možné výpadky. Nicméně v naších končinách se může velmi rychle vyčerpat FUP, takže se spíše dívejte na pořady přes Wi-Fi.

Recenze aplikace
  • 91%
    Uživatelské rozhrání - 91%
  • 95%
    Funkce - 95%
93%