Loop Hero, neuvěřitelně podmanivé RPG, míří na iOS a Android s možností předobjednávky

Mysl-rozpoutávající RPG hra Loop Hero od studia Four Quarters se brzy dostane i na mobilní zařízení díky vydavateli Playdigious! Hra, původně publikována společností Devolver Digital, se objeví na iOS a Androidu…

Loop Hero, neuvěřitelně podmanivé RPG, míří na iOS a Android s možností předobjednávky

Mysl-rozpoutávající RPG hra Loop Hero od studia Four Quarters se brzy dostane i na mobilní zařízení díky vydavateli Playdigious! Hra, původně publikována společností Devolver Digital, se objeví na iOS a Androidu 30. dubna. Nyní ji můžete předobjednat na App Store s atraktivní slevou 10% oproti původní ceně.

Loop Hero je temný fantasy roguelike RPG, ve kterém musíte porazit zlého licha, který svět uvrhl do opakující se časové smyčky. Budete muset prozkoumávat náhodně generované smyčky a shromažďovat výbavu, abyste pomalu posilovali svého hrdinu a dokázali smyčku definitivně prolomit. …

S přibývající popularitou mobilních her je tato novinka určitě skvělou zprávou pro fanoušky Loop Hero. Hra je známá svým unikátním herním stylem, který spojuje prvky strategie, RPG a rogue-like her. Díky tomuto mixu se stala jedenou z nejzajímavějších her roku 2021.

Co můžeme očekávat od mobilní verze na iOS a Androidu?
1. Budeme mít přístup ke kompletnímu obsahu hry. To znamená, že se na mobilních zařízeních setkáme se všemi charaktery, předměty a souboji, které známe z PC verze.
2. Ovládání hry bude optimalizované pro dotykové obrazovky. Vývojáři se snažili vytvořit intuitivní ovládání, které umožní snadné ovládání hry na mobilu či tabletu.
3. Hra bude podporovat cloudové ukládání a synchronizaci pokroku mezi různými zařízeními. Takže pokud budete mít zrovna pauzu ve hře na svém mobilu, budete si moci pokračovat na PC a naopak.

Vzhledem k tomu, že Loop Hero již disponuje silnou fanouškovskou základnou, je předpoklad, že i mobilní verze si získá velkou popularitu. Navíc, díky 10% slevě při předobjednávce, si hráči mohou zarezervovat svou kopii za velmi příznivou cenu.

Pokud patříte mezi fanoušky RPG her a jste majiteli mobilních zařízení, určitě se máte na co těšit! Loop Hero slibuje nezapomenutelné dobrodružství a nový pohled na žánr. Připravte se na prozkoumávání temnoty, sbírání vzácných předmětů a boje s mocným lichem. Už jen pár týdnů a můžete vstoupit do světa Loop Hero přímo z vašeho mobilu!

FAQ:
1. Kdy bude Loop Hero dostupný na mobilních zařízeních?
Loop Hero bude vydán na iOS a Androidu 30. dubna.
2. Jaké výhody přináší mobilní verze hry?
Mobilní verze nabídne kompletní obsah hry, optimalizované ovládání pro dotykové obrazovky a možnost synchronizace pokroku mezi různými zařízeními.
3. Jakou slevu můžeme získat při předobjednávce?
Při

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/loop-hero/pre-orders-now-open/