„Lords Mobile X Pagani – Měsíční událost k oslavě 8 let služby“

Lords Mobile oslavuje své 8. narozeniny a chystá se velká událost s italskou značkou hyperkarů Pagani. Tato akce nazvaná Lords Mobile X Pagani potrvá od 1. do 29. února a přinese…

"Lords Mobile X Pagani - Měsíční událost k oslavě 8 let služby"

Lords Mobile oslavuje své 8. narozeniny a chystá se velká událost s italskou značkou hyperkarů Pagani. Tato akce nazvaná Lords Mobile X Pagani potrvá od 1. do 29. února a přinese spoustu zajímavostí pro hráče.

Lords Mobile je strategická hra z roku 2016, která kombinuje budování základny a strategii v reálném čase. Hráči se ocitnou ve fantasy království rozvráceném válkou po smrti císaře. Spousta lordů soutěží o trůn a vy jste jedním z nich. Musíte rekrutovat hrdiny, posílit svou základnu, vést bitvy, uzavírat spojenectví a mnoho dalšího.

V rámci akce Lords Mobile X Pagani se hráči mohou těšit na speciální události a odměny. Například v rámci závodu Pagani Grand Prix mohou hráči získat různé úspěchy a výhry, včetně exkluzivního vzhledu hradu. Poté je tu také událost Pagani Puzzle, ve které lze vyhrát balíček Speedster Bundle obsahující různé skvělé ceny.

Zvlášť zajímavá je událost Pagani Power, která probíhá od 11. do 20. února. Hráči musí každý den přihlásit do hry a splnit jednoduché úkoly, aby získali kostky. Ty potom umožní hráčům závodit na herní desce a odhalovat tajemné dlaždice, které poskytují herní tokeny pro nakupování v obchodě.

Jako součást oslav 8. narozenin Lords Mobile se také pořádá ambiciózní pokus o zápis do Guinnessovy knihy rekordů za „Nejvíce přispěvatelů k online ASCII obrázku“. Hráči se mohou zapojit a pokud se jich zapojí více než 80 000, každý z nich bude mít právo chlubit se světovým rekordem.

Vítězové výzev k výročí také dostanou zajímavé ceny, jako je komemorativní kniha s uměleckými díly a další skvělé odměny.

Pro více informací o akci Lords Mobile X Pagani můžete navštívit oficiální stránky oslav 8. narozenin Lords Mobile, Facebookovou stránku nebo Discord server. Lords Mobile si můžete stáhnout zdarma na Androidu, iOS a PC.

**FAQ:**

1. Jak dlouho potrvá akce Lords Mobile X Pagani?
– Akce potrvá od 1. do 29. února.

2. Jaké události a odměny mohu očekávat v rámci akce?
– Hráči se mohou těšit na události jako Pagani Grand Prix, Pagani Puzzle nebo Pagani Power, které přinášejí různé úspěchy a výhry. Například ve hře je možnost vyhrát speciální vzhled hradu nebo balíček Speedster Bundle obsahující skvělé ceny.

3. Jak se mohu zapojit do pokusu o zápis do Guinnessovy knihy rekordů?
– Stačí se zapojit do akce a pokud se do ní zapojí více než 80 000 hráčů, každý z nich bude mít právo na světový rekord.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/lords-mobile-x-pagani-is-a-month-long-event-to-celebrate-8-years-of-service/