„Love and Deepspace: Xavier – Základy, boj a mnohem víc!“

Článek: Profil Love and Deepspace Xavier – Základy, Bojové dovednosti a další!

Máte zájem o tajemnou blondýnu? Profil muže s přezdívkou Love and Deepspace Xavier vám může přinést nějaké informace (rozumíte?). Náš…

"Love and Deepspace: Xavier - Základy, boj a mnohem víc!"

Článek: Profil Love and Deepspace Xavier – Základy, Bojové dovednosti a další!

Máte zájem o tajemnou blondýnu? Profil muže s přezdívkou Love and Deepspace Xavier vám může přinést nějaké informace (rozumíte?). Náš průvodce rozděluje jeho charakter na části, abyste ho mohli lépe poznat.

Love and Deepspace je datovací simulátor a RPG bojová hra z pohledu první osoby. Setkáte se s mužem svých snů, budujete vztahy a společně se vyzýváte výzvám ve 3D bitvách. Když právě nebojujete s vědeckofantastickými hrůzami, můžete se s partnerem lépe poznat prostřednictvím rozhovorů a poutavých stříhaných scén.

Můžete si zahrát Love and Deepspace na Play Store! Pokud chcete vědět více o postavách Love and Deepspace, podívejte se na náš průvodce Love and Deepspace Characters. A samozřejmě nemůžeme zapomenout na Love And Deepspace Codes pro ty extra dárky!

Love and Deepspace Xavier

Je čas odhalit, kdo Xavier je!

Základní profil

– Věk: Neznámý
– Výška: 6’1
– Narozeniny: 16. října
– Hvězdné znamení: Váhy
– Pracoviště: Neznámé
– Zaměstnání: Hledač v hlubokém vesmíru
– Evol: Svetlo

Xavierova osobnost

Xavier je první muž, se kterým se setkáte v Love and Deepspace. Je to poměrně záhadný chlapík, který se příliš nevyjadřuje, pokud jde o to, kdo je a co je jeho příběhem. Ale ve videoukázce LaDS zmínil, že je na Zemi již 214 jarních období, což je velmi zajímavé!

To souvisí s neznámými rysy jeho osobnosti, jako je skutečný věk a pracoviště, protože Xavier se občas objevuje náhodně. Nenechte se odradit jeho tajemným životem – Xavier je velký mazel.

Profil v boji

Nechte Xaviera ukázat cestu v boji! Zde je přehled jeho bojového profilu a pohybů.

Skrytá hvězda

– Dovednost podpory
– 10sekundová doba odpočinku
– Xavier náhle zmizí, což zmatuje nepřítele, a poté ho zasypává opakujícími se útoky. Tento pohyb končí tím, že Xavier nepřítele hodí do vzduchu, čímž způsobí AoE DMG.
– Jednou posílena může tato dovednost způsobit 400-460% DMG.

Stella Sequor

– Dovednost rezonance
– 15sekundová doba odpočinku
– Xavier se teleportuje směrem k nepříteli, naberoucí sílu k útoku, a potom se vrátí ke vaší postavě a způsobí vysokou úroveň poškození včetně ProtoCore.

Supernova

– Ardent Oath
– Vy a Xavier kombinujete Evol a nasajete energii z Protofieldu.
– Společný útok může způsobit 1200

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/love-and-deepspace-xavier/