Lunar: Silver Star Story Touch přistává na Android zařízeních 26. ledna s vylepšenou vizuální stránkou a zlepšením kvality života.

V případě, že jste to minuli, SoMoGa, Inc. oficiálně oznámila, že hra Lunar: Silver Star Story Touch se dostane na zařízení s operačním systémem Android 26. ledna, čímž umožní hráčům na…

Lunar: Silver Star Story Touch přistává na Android zařízeních 26. ledna s vylepšenou vizuální stránkou a zlepšením kvality života.

V případě, že jste to minuli, SoMoGa, Inc. oficiálně oznámila, že hra Lunar: Silver Star Story Touch se dostane na zařízení s operačním systémem Android 26. ledna, čímž umožní hráčům na Androidu ponořit se do světa světově uznávaného klasického titulu za pouhých pár dní. S tímto vydáním se hra konečně rozšíří na více platforem, neboť vydání pro Android bylo dlouho očekáváno a bylo na něj vyjádřeno mnoho žádostí.

V Lunar: Silver Star Story Touch se můžete těšit na ponoření do napínavého fantasy světa jedné z nejuznávanějších japonských RPG her – tentokrát však můžete vychutnat vyšší rozlišení jak při grafice, tak při zvuku. Nový port bude také disponovat podporou širokoúhlého herního prostředí, aby držel krok s nejnovějšími zařízeními, a podporou ovladačů přes Bluetooth pro pocit klasických konzolových RPG her.

Pokud se budete chtít dozvědět více, můžete kliknout na odkaz [ZDE]. Nyní se pojďme podívat na některé klíčové otázky, které by se vám mohly týkat:

1. Kdy bude hra dostupná pro zařízení s operačním systémem iOS?
2. Budou ve hře k dispozici nějaké nové obsahy nebo funkce ve srovnání s původní verzí?
3. Jaká je cena hry a budou v ní nějaké dodatečné nákupy?

Těšte se na 26. leden, kdy se konečně dostanete do světa Lunar: Silver Star Story Touch na vašem zařízení s operačním systémem Android. Nezapomeňte si připravit ovladač a užít si tuto světoznámou klasiku ve vysokém rozlišení.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/lunar-silver-star-story-touch/android-upcoming/