Máme tady novou hru od Ubisoftu a to je BUMP! Superbrawl

Představujeme BUMP! Superbrawl, nejnovější strategickou akční hru od legendárního vývojáře Ubisoft. Prozkoumejte jedinečnou 1v1 PvP hratelnost, kde vytváříte týmy tří hrdinů a bojujete v tahových soubojích. Zjistěte, co dělá BUMP! Superbrawl tak zábavným a výjimečným.

Legendární vývojářská společnost Ubisoft uvedla na trh svůj nejnovější titul, strategickou akční kreslenou hru s názvem BUMP! Superbrawl. Tento nový projekt je zajímavou variací na multiplayerovou hru zaměřenou na 1v1 PvP, kde budete vytvářet týmy bojovníků a svádět pečlivě naplánované tahové souboje s protivníky.

Superbrawl se zatím drží pod pokličkou, protože se zdá, že jej Ubisoft příliš nepropaguje, ale soudě podle hratelnosti se jedná o velmi unikátní a zajímavý pohled na formuli PvP. Díky pohledu shora a obdélníkovým arénám by si ji mohli snadno splést s Omega Strikers, ale od takové hry nemůže být dál.

Jelikož hra nemá děj, o kterém by se dalo mluvit, a daleko více se soustředí na jednoduchou plynulou hratelnost, pojďme se věnovat této stránce věci. Hra začne tím, že si vyberete tři hrdiny, které použijete jako svůj tým, přičemž každý z nich je vybaven různými schopnostmi, které mají odlišné účinky. Například; jeden hrdina může mít malou a štíhlou schopnost AoE, která jde přímo před něj, zatímco jiný může mít velkou kruhovou AoE, která může poškodit mnoho cílů najednou.

Po zahájení zápasu budete tyto postavy používat postupně a vaším cílem je jednoduše snížit soupeřovy postavy na nulu HP. Záludnost spočívá kromě překážek na mapě, jako jsou výbušné sudy, v tom, že se můžete pohybovat a používat vždy jen jednoho hrdinu, což znamená, že pro úspěch v této hře budete muset přemýšlet dopředu.

Díky tomu má Superbrawl téměř šachovou herní smyčku, kdy budete nejen zvažovat několik svých dalších tahů dopředu, ale také se snažit přečíst, na co chce soupeř jít příště. Celkově se jedná o zábavně vypadající strategický arénový brawler, který jako by opravdu vynikal sám o sobě.

Kdo je vývojářem hry BUMP! Superbrawl?

Hru BUMP! Superbrawl vytvořila legendární vývojářská společnost Ubisoft.

Jaký je žánr hry BUMP! Superbrawl?

BUMP! Superbrawl je strategická akční kreslená hra zaměřená na 1v1 PvP souboje.

Jaké jsou základní prvky hratelnosti hry BUMP! Superbrawl?

Ve hře si vyberete tři hrdiny s různými schopnostmi a bojujete proti soupeřovým postavám ve tahových soubojích.

Jak se liší BUMP! Superbrawl od hry Omega Strikers?

Ačkoli se zdá, že hry mají podobný vizuální styl a obdélníkové arény, jejich hratelnost je zcela odlišná.

Jaký je cíl hry BUMP! Superbrawl?

Cílem hry je snížit HP soupeřových postav na nulu a zvítězit v arénovém souboji.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Představujeme BUMP! Superbrawl, nejnovější strategickou akční hru od legendárního vývojáře Ubisoft. Prozkoumejte jedinečnou 1v1 PvP hratelnost, kde vytváříte týmy tří hrdinů a bojujete v tahových soubojích. Zjistěte, co dělá BUMP! Superbrawl tak zábavným a výjimečným.