Vypnout reklamy

Máme tady patent na klasické “Véčko” od společnosti Xiaomi. Nemusí to však znamenat, že se v budoucnu bude jednat o reálný produkt.

22.11.2019

Máme tady patent na klasické “Véčko” od Xiaomi

K dispozici máme hned několik patentů od CNIPA (China National Intellectual Property Administration), kde jsou odhaleny možné plány společnosti Xiaomi na “Véčko”.

Patent byl odeslán ke schválení v srpnu 2018. Design je poněkud jiný než u čerstvě oznámeného telefonu Motorola Razr.

Xiaomi patent ukazuje zařízení, které je blízko čtverci, ale má vysoký poměr stran a to zájmena na výšku. Pokud je telefon zavřen, tak je ve čtvercovém provedení s duálním fotoaparátem a uvnitř je jeden fotoaparát.

Paten nepředstavuje reálný produkt, ale ukazuje, že společnost má zájem vytvořit klasické “Véčko”.

Patent Xiaomi na klasické véčko
Patent Xiaomi na klasické véčko

Skládané telefony výrobce inspirovali ve vytváření nových stylů svých telefonu a to lze vidět i u Motorola RAZR, který je vlastně znovu obnoven, protože původně se jednalo o klasické tlačítkové “Véčko”.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)