Vypnout reklamy

Máme video, jak bude vypadat Android L!

Za necelý měsíc dostanou Samsungy nový operační systém Android L. Měl by být mnohem více propracovaný a rychlejší než stávající a hlavně se dočkám různých změn v oblasti designu. Hlavní taktéž je, že bude mnohem bezpečnější a zabrání tak různémů sledování. Google tak reaguje na aférky CIA. Můžeme vidět celkově překopaný Samsung TouchWiz UI a […]

gs5-l

Za necelý měsíc dostanou Samsungy nový operační systém Android L. Měl by být mnohem více propracovaný a rychlejší než stávající a hlavně se dočkám různých změn v oblasti designu. Hlavní taktéž je, že bude mnohem bezpečnější a zabrání tak různémů sledování. Google tak reaguje na aférky CIA.

Můžeme vidět celkově překopaný Samsung TouchWiz UI a vypadá opravdu skvěle. Android L obsahuje světlejší barvy a většinou narazíme na bílou barvu, což je docela překvapující protože SuperAMOLED displej má na tuto barvu největší spotřebu baterie.

Přítomná jsou také různá kruhová tlačítka. A jde vidět, že vzhledové úpravy se dotkly každého koutky Samsung Softwaru. 

Přepracované oznámení a obrazovka v uzamčeném režimu, jsou také ukázány v ranném stádiu nového Android L.

Vůbec nevíme v jaké části dokončení je právě Android L na videu. Nicméně několik lidí povědělo, že veškeré funkce, které tady vidíte, tak budou i v konečné verzi. SamMobile tuto část popisuje jako "alfa" verzi.

Ale je opravdu krásný! Co vy na to?