Mark Zuckerberg nenápadně kritizuje Apple Vision Pro a překvapivě preferuje Meta Quest 3

Mark Zuckerberg vyzkoušel Apple Vision Pro a nelíbilo se mu to. Nebo spíše – si myslí, že Meta Quest 3 je lepší. To by nikoho nemělo překvapit, afotud Mark Zuckerberg je…

Mark Zuckerberg nenápadně kritizuje Apple Vision Pro a překvapivě preferuje Meta Quest 3

Mark Zuckerberg vyzkoušel Apple Vision Pro a nelíbilo se mu to. Nebo spíše – si myslí, že Meta Quest 3 je lepší. To by nikoho nemělo překvapit, afotud Mark Zuckerberg je CEO společnosti Meta, takže samozřejmě bude říkat toto.

Pokud však chcete slyšet Markovy myšlenky na Apple Vision Pro, tak tady jsou.

V případě, že jste nedokázali poslouchat, zde je podstata. Quest 3 je sedmkrát levnější, ale není to jen lepší hodnota než Vision Pro, je to „lepší produkt, bodka“. „Celkově…“

Meta Quest 3 je virtuální headset vyvinutý společností Meta (dříve Facebook) a je zaměřený na virtuální realitu. Na rozdíl od Apple Vision Pro, který je brýlemi s rozšířenou realitou.

Zuckerbergova poznámka byla pravděpodobně reakcí na nedávnou reklamu Applu, ve které Tim Cook naznačil, že VR (virtuální realita) odlidšťuje lidi od reality. Zuckerberg se bránil tím, že virtuální realita může být velmi užitečná a přinášet lidem nové zážitky.

V článku je třeba zdůraznit klíčová slova jako Meta Quest 3, Apple Vision Pro, virtuální realita, rozšířená realita, Mark Zuckerberg, CEO a hodnota produktu.

FAQ:

1. Jaký je rozdíl mezi Meta Quest 3 a Apple Vision Pro?
Meta Quest 3 je virtuální headset zaměřený na virtuální realitu, zatímco Apple Vision Pro jsou brýle s rozšířenou realitou.

2. Proč Mark Zuckerberg považuje Meta Quest 3 za lepší?
Zuckerberg tvrdí, že Meta Quest 3 je nejen sedmkrát levnější než Apple Vision Pro, ale je to také „lepší produkt, perioda“. Důvodem může být jeho role jako CEO společnosti Meta.

3. Jakou hodnotu přináší Meta Quest 3?
Meta Quest 3 přináší uživatelům nové zážitky a možnost ponořit se do virtuální reality za nižší cenu ve srovnání s konkurenčními produkty jako Apple Vision Pro.

Tím končí náš článek o Marku Zuckerbergovi, Apple Vision Pro a Meta Quest 3.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/mark_zuckerberg_disses_apples_vision_pro_unsurprisingly_thinks_the_meta_quest_3_is_better-news-61603.php