Vypnout reklamy

MARVEL World of Heroes je nová AR hra

Akce superhrdinů v reálném světě započne v roce 2023 v rámci hry od Marvelu a Nianticu, kteří si přichystali World of Heroes.

Podobně jako Pokémon GO, tak Marvel chystá hru ze tohoto světa. Jestli se mu to podaří dovést do zdárného konce, to se uvidí v roce 2023. Niantic a Marvel odhalili novou AR mobilní hru MARVEL World of Heroes, která dává každému hráči stát se superhrdinou v reálném světě.

Bojovat můžete mezi rodinou nebo mezi kamarády. Nechybí právě superhrdinové z universa Marvel. Hráči si mohou utvářet vlastní bojové schopnosti, které budou pro každého unikát. Hlídejte své území a staňte se superhrdinou v okolí.

Určitě se najdou narušitelé, kteří chtějí váš mír zhatit. Vylepšujte se, získávejte vyšší úrovně a s tím i nové věci. Budete se moci připojit po bok hrdinů jako je Spider-Man, Wolverine, Kapitán Amerika a další.

O hře však chybí zásadní informace a další věci by byly jenom spekulace. Počkáme si tedy, až nás Marvel či Niantic informuje, jak bude tato AR hra vypadat, a také kdy přesně vyjde.