Huawei Mate 10 a Mate 10 Pro na oficiálních renderech

Série Huawei Mate 10 se dosud ukázala jako naprostá špička. Slyšeli jsme o třech modelech jako je Mate 10, Mate 10 Pro a Mate 10 Lite, ale údajně se chystá čtvrtá verze s kódovým označením Marcel. Huawei nám trošku motá hlavy Nicméně, aby to nebylo tak jednoduché, tak Mate 10 Lite bude oficiálně pod úplně […]

Huawei Mate 10

Série Huawei Mate 10 se dosud ukázala jako naprostá špička. Slyšeli jsme o třech modelech jako je Mate 10, Mate 10 Pro a Mate 10 Lite, ale údajně se chystá čtvrtá verze s kódovým označením Marcel.

Huawei nám trošku motá hlavy

Nicméně, aby to nebylo tak jednoduché, tak Mate 10 Lite bude oficiálně pod úplně jiným jménem. Série se dostane na trh 16. října.

Toto období je jako dělané pro různé úniky informací a fotografií, takže se máme stále na co těšit. Do dnešní chvíle jsme ještě neviděli žádné fotky Huawei Mate 10 a Mate 10 Pro. Nicméně Francouzská webová stránka Les Numeriques tvrdí, že získala sadu uniklých fotografií.

Design vypadá docela podobně, jako ostatní fotky. Mate 10 bude mít velký displej s poměrem stran 16:9 a kolem telefonu vidíte zakřivení na stranách. Větší sourozenec „Pro“ verze bude štíhlejší a mít 18:9 poměr stran. Pod displejem uvidíte snímač otisků prstů na Mate 10 nebo Huawei Logo u Mate 10 Pro.

Mate 10 Pro (vlevo) a Mate 10 (vpravo)

Mate 10 Pro (vlevo) a Mate 10 (vpravo)

Na zadní straně najdete duální kamerový systém a u „pro“ verze máte snímač otisků hned pod těmito kamerami.

Telefony přijdou na trh s čipem Kirin 970 a mají 4000 mAh baterií s kamerou a clonou f/1.6. Nicméně s takovou clonou přišel i telefon LG V30. Taktéž Mate 10 přijde s certifikací IP67.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10

Vypadá to také na to, že se Huawei již z větší části zaměřuje na umělou inteligenci. Pravděpodobně zde bude umělá inteligence pro focení, tedy fotografický asistent, který bude překládat jednotlivé prvky v reálném čase bez toho, aniž byste byli připojení k internetu.

Nicméně jeden z obrázku má výchozí tapetu z Mate 9, což je docela zvláštní a vypadá to velice nedůvěryhodně.