Vypnout reklamy

Testy od YouTubera JerryRigEverything jsou velmi profesionální. Tentokrát si vzal telefon Huawei Mate 20 Pro o kterém se hodně mluví a je to první telefon, který disponuje novým silným čipem Kirin 980. Problémem je, že tento telefon bohužel nezvládl test ohebnosti a praskl. Test probíhal úplně klasicky, jako u jiných mobilních telefonu. Prvně Zack otestoval […]

24.11.2018

Huawei Mate 20 Pro selhal v testu odolnosti

Testy od YouTubera JerryRigEverything jsou velmi profesionální. Tentokrát si vzal telefon Huawei Mate 20 Pro o kterém se hodně mluví a je to první telefon, který disponuje novým silným čipem Kirin 980.

Problémem je, že tento telefon bohužel nezvládl test ohebnosti a praskl. Test probíhal úplně klasicky, jako u jiných mobilních telefonu. Prvně Zack otestoval displej a snažil se ho poškrábat. Následně přistoupil k testu, kde telefon násilím ohýbá. Většinou se telefon pouze ohnuli.

Avšak u Huawei Mate 20 Pro se stalo to, že displej telefonu praskl. Telefon byl pak už ohnutý, ale dotyk fungoval.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.