Vypnout reklamy

Všichni víme, že firma Huawei vytváří svůj vlastní operační systém pro plán B, jelikož na firmu byl uvalen zákaz a Google firmě svůj operační systém pro nové telefony neposkytne. Nicméně ledy se pohnuly a možná to takové horké nebude.

Avšak i přesto firma přemýšlí, že nasadí na Mate 30 Lite nový operační systém HongMeng OS. Pro Evropu a celý svět bude však tento telefon dodáván s Android 10 Q a EMUI 10. Nicméně pro Čínské obyvatele se firma rozhodla, že použije HongMeng OS.

Je to dobrý tah. Na svém obyvatelstvu si vyzkouší tento operační systém a následně ho doladí. V případě, že by byl problém ze strany Google, tak bude moci firma jednoduše svůj systém uvolnit do světa.

Huawei Mate 30 Lite
Huawei Mate 30 Lite

Tento operační systém není určen jen pro mobily, ale také chytré TV Honor. Mate 30 Lite bude mít 6.26 palcový displej, čtyři senzory pro kameru (48MPx, 8MPx a 2x2Mpx). Poháněn má být čipem Kirin 810 s minimálně 6GB RAM a 128GB interním úložištěm. K dispozici má být i 8/256GB verze s 3900mAh baterií.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.