Vypnout reklamy

Pokud máte telefony Pixel, tak jste možná obdrželi aktualizaci aplikace Google zvuky. To znamená, že máte k dispozici nejnovější vyzvánění pro nadcházející sezónu.

Máte Pixel telefon? Tak to možná máte nová vyzvánění.

Vydáno dne: 4.11.2019

Aplikace Google Sounds byla naposled aktualizovaná a umístěná v telefonech Pixel v prosinci 2018. Lidem tak Google dal na výběr z několik vyzváněcích tónů, alarmů, notifikací.

Podle serveru 9to5Google byla tato aplikace aktualizovaná na verzi 2.2 a přidává tak 100 nových vyzvánění. Většina z nich je tématicky založená na blížící se prázdniny. Aktualizace přidává dvě kategorie, kde je první sezóna a druhá je Play it Load, kde je vyzvánění opravdu vysoké.

Pod kategorií Sezóny si můžete vybrat například z různých Halloween tónu, jako je například Spooky Organ a Haunted House. Pro nadcházející Vánoce si můžete zase vybrat z Dreidel Dreidel, Deck the Halls a Jingle Bells.

Google zvuky
Google zvuky

V kategorií Play it Laud zase bude tvrdý metal. Abyste změnu vyzvánění provedli, tak musíte zamířit do nastavení -> zvuky -> vyzvánění. K tomu, abyste změnili zvuky notifikací, tak zase do nastavení -> zvuky -> pokročilé -> výchozí notifikační zvuky. Ke změně budíku do nastavení -> zvuky -> pokročilé -> výchozí zvuk budíku.

Buroň Tomáš
Tágy: