Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Máte Pixel telefon? Tak to možná máte nová vyzvánění.

Pokud máte telefony Pixel, tak jste možná obdrželi aktualizaci aplikace Google zvuky. To znamená, že máte k dispozici nejnovější vyzvánění pro nadcházející sezónu.
Google Firma

Aplikace Google Sounds byla naposled aktualizovaná a umístěná v telefonech Pixel v prosinci 2018. Lidem tak Google dal na výběr z několik vyzváněcích tónů, alarmů, notifikací.

Podle serveru 9to5Google byla tato aplikace aktualizovaná na verzi 2.2 a přidává tak 100 nových vyzvánění. Většina z nich je tématicky založená na blížící se prázdniny. Aktualizace přidává dvě kategorie, kde je první sezóna a druhá je Play it Load, kde je vyzvánění opravdu vysoké.

Pod kategorií Sezóny si můžete vybrat například z různých Halloween tónu, jako je například Spooky Organ a Haunted House. Pro nadcházející Vánoce si můžete zase vybrat z Dreidel Dreidel, Deck the Halls a Jingle Bells.

Google zvuky
Google zvuky

V kategorií Play it Laud zase bude tvrdý metal. Abyste změnu vyzvánění provedli, tak musíte zamířit do nastavení -> zvuky -> vyzvánění. K tomu, abyste změnili zvuky notifikací, tak zase do nastavení -> zvuky -> pokročilé -> výchozí notifikační zvuky. Ke změně budíku do nastavení -> zvuky -> pokročilé -> výchozí zvuk budíku.