Máte počkat na koupi letenky? Google vám řekne.

Do Google App Store se dostane nová aplikace, která vám bude radit, kdy nakoupit letenku do vaší oblíbené destinace. Chcete třeba letět za týden do Paříže, ale Google vám navrhne nové datum s lepší cenou. Aplikace pracuje s cenami z minulosti, takže vám napoví, jestli v brzké době bude nižší cena nebo je prostě prázdninová […]

Google Flights aplikace zdarma

Do Google App Store se dostane nová aplikace, která vám bude radit, kdy nakoupit letenku do vaší oblíbené destinace. Chcete třeba letět za týden do Paříže, ale Google vám navrhne nové datum s lepší cenou. Aplikace pracuje s cenami z minulosti, takže vám napoví, jestli v brzké době bude nižší cena nebo je prostě prázdninová sezóna.

V tipech vám Google zobrazí, jak ušetřit peníze a nabídne vám třeba i jiné letiště, ze kterého můžete vzlétnout a ušetřit tak pár stovek. Nabídne vám jinou cenu, určí o kolik cena spadne a jak moc si je jistý.

Google Flights aplikace zdarma

Google Flights aplikace zdarma

Notifikace nejen o změnách cen

Google Flight email notifikace vás nebudou pouze informovat o změnách v cenách, ale také o očekávaných změnách. Krom letenek bude tato aplikace pomocník i v hledání levných hotelů a opětovně začne porovnávat historická data, takže budete vědět, kdy ceny padají a kdy jsou naopak na vzestupu.

Google Flights aplikace zdarma

Google Flights aplikace zdarma

Vše již brzy na Google App Store. Podle Google do několika týdnů.