Máte Sols RNG nepřístupné mutované aury?

Sols RNG Unobtainable Mutated Auras jsou dočasná aura, která obvykle vezme existující auru a přidá jí nový vzhled s doprovodným tématem.

Zatím ve hře existují pouze tři mutované aury tohoto druhu, které…

Máte Sols RNG nepřístupné mutované aury?

Sols RNG Unobtainable Mutated Auras jsou dočasná aura, která obvykle vezme existující auru a přidá jí nový vzhled s doprovodným tématem.

Zatím ve hře existují pouze tři mutované aury tohoto druhu, které se všechny drží tématu zamilovaného Valentýna! Máte některou z nich? Jak je můžete získat?

Sol’s RNG je dětská hra na Robloxu, která vás vtáhne do vášnivého pocitu při hodu, aniž byste museli platit Robux za další hody. Stiskněte tlačítko a zkuste získat jinou auru. Existuje jich spousta k sebrání, každá s jinými vzácnostmi a vizuálními efekty. Čím vzácnější aura, tím větší flex.

Podívejte se na stránku Roblox pro více informací o Sol’s RNG! Také jsem vytvořil průvodce Jak hrát Sol’s RNG!

## Sols RNG Unobtainable Mutated Auras

V době psaní existuje 3 nezískatelné mutované aury v Sol’s RNG. Všechny tři lze získat splněním úkolu daného Lime NPC. Tento NPC stojí pod stromem za spawn platofrmou, nemůžete ji minout!

## Divinus: Love

**Divinus: Love** (1 z 32) je první a nejjednodušší ze všech limitovaných aur k získání. Tato aura má podobný vzhled jako aura Divinus. Avšak zlatý štít nyní nahrazuje růžové bijící srdce.

– Hod jednou **Divinus**
– Hod třikrát **Ruby**
– Zkuste získat aury 300krát

## Flushed: Heart Eyes

**Flushed: Heart Eyes** (1 ze 6 900) je druhý z tří úkolů daných Lime. Tato má také můj oblíbený vzhled ze všech tří. Flushed aura už má jedinečný vzhled s trapným emotikonem, který následuje tvář uživatele. Flushed: Heart Eyes jde ještě dál s emotikonem srdcových očí a dvěma spirálovými srdcovými víry, které se otáčejí kolem uživatele.

– Hod!: **Flushed** jednou
– Hod pětkrát **Ruby**
– Zkuste získat aury 3000krát

## Celestial: Cupid

**Celestial: Cupid** (1 z 350 000) je poslední a nejtěžší na seznamu k získání! Ve skutečnosti je to jediný z Limeových valentýnských úkolů, který jsem dodnes nedokončil. Tato aura má podobný vzhled jako klasický Celestial, ale existuje pouze jeden Celestial portál vedle uživatele a je nyní růžový. Vlastník bude s touto aurou plavat a držet růžový luk a šíp směřující ke slavnostnímu portálu.

– Hod dvakrát **Celestial**
– Hod desetkrát **Ruby**
– Hrajte o aury 30 000krát

Článek „Máte Sols RNG Unobtainable Mutated Auras?“ najdete na webu Droid Gamers.

### FAQ
1. Jak mohu získat mutované aury v Sol’s RNG?
2. Kolik unikátních mutovaných aur existuje

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/sols-rng-unobtainable-mutated-auras/