GPS Aplikace Google Mapy ke stažení

Nová verze Google Mapy se dostává na Android a iOS zařízení. Každý uživatel dostane sedm nových funkcí. Celkově mapy prošly redesignem záložek, kde každý uživatel obdrží doporučení pro restaurace, bary, kavárny. Seznam trendů Další důležitou novinkou je také seznam trendů od místních expertů a Google algoritmů, který vybere pro lidi ten nejlepší podnik pro jídlo […]

Nová verze Google Mapy se dostává na Android a iOS zařízení. Každý uživatel dostane sedm nových funkcí. Celkově mapy prošly redesignem záložek, kde každý uživatel obdrží doporučení pro restaurace, bary, kavárny.

Seznam trendů

Další důležitou novinkou je také seznam trendů od místních expertů a Google algoritmů, který vybere pro lidi ten nejlepší podnik pro jídlo podle hodnocení.

Pokud si dáte za úkol navštívit a vyzkoušet několik restaurací se skvělým jídlem takos a chcete zvládnout 10 návštěv, ale zvládnete pouze 5, tak vám Google nadále bude vyhledávat ty nejlepší restaurace s tímto jídlem.

Material Design Google Mapy

Material Design Google Mapy

Místa a aktivity

Dále vám Google Mapy ukážou ty nejlepší místa a aktivity, které se kolem uživatelé dějí. Záložky nově ukážou fotografií a popis dané aktivity. Aktivity se dají filtrovat podle kategorií.

Šest nových funkcí vám má pomoci ve vyhledávání skvělých restaurací. Pokud tedy řeknete Google Mapám co rádi jíte a pijete, tak tím lepší doporučení získáte.

Material Design Google Mapy - místa a aktivity

Material Design Google Mapy – místa a aktivity

Záložka přímo pro vás

Nakonec záložka „Pro vás / tebe“, tak vás informuje o tom, co se děje ve vašem sousedství. Takže v případě nové restaurace nebo kavárny se dozvíte veškeré detaily. Avšak jedná se o specifickou funkcí, která bude prozatím pouze v US, U.K, Kanadě, Austrálií a Japonsku.

Material Design Google Mapy - zábava kolem vás

Material Design Google Mapy – zábava kolem vás

Nové Google Mapy jsou k dispozici skrz Google Play Store, ale některé funkce ještě nemusí být dostupné.

Aplikaci stáhnete níže

zdroj: google