Mé nejlepší 4 telefony roku 2023 – Ro

Rok 2023 pro mě přišel trochu nudný. Minulý rok jsem se dokonce nadchla některými středními třídami, ale tentokrát jsem nenašla žádný, který by vynikal. Ani prémiový segment mě příliš neimponoval, protože…

Mé nejlepší 4 telefony roku 2023 - Ro

Rok 2023 pro mě přišel trochu nudný. Minulý rok jsem se dokonce nadchla některými středními třídami, ale tentokrát jsem nenašla žádný, který by vynikal. Ani prémiový segment mě příliš neimponoval, protože jsem do mého top seznamu zařadila pouze čtyři telefony.

Jedna značka, která se ve mně neobjevila, je Samsung. I když nejsem obrovským fanouškem Samsungu, vždy se mi líbily telefony řady S Ultra, ale Galaxy S23 Ultra mi připadá pouze jako pokračování stejného. Stejně to platí i pro Galaxy Z Fold5 – je dobrý, ale nevzbuzuje ve mně žádné vzrušení.

Xiaomi 13 Ultra

Začněme mým každodenním společníkem – Xiaomi 13…

FAQ:

1. Proč není Samsung Galaxy S23 Ultra na seznamu?
Odpověď: I když jsem v minulosti preferovala telefony řady S Ultra od Samsungu, letošní model Galaxy S23 Ultra mi nepřijde dostatečně inovativní a přináší jen málo novinek ve srovnání s předchozí verzí.

2. Jaký telefon se mi nejvíce líbil z nabídky?
Odpověď: Z mých čtyř nejlepších telefonů pro rok 2023 mě nejvíce zaujal Xiaomi 13 Ultra. Má skvělé funkce a výkon, který mi vyhovuje.

3. Proč jsem vybrala pouze čtyři telefony do mého top seznamu?
Odpověď: V roce 2023 jsem nebyla příliš nadšená nabídkou smartphonů. Ani střední třídy, ani prémiové segmenty mi nepřinesly žádné zásadní novinky, které by mi utkvěly v paměti. Proto jsem se rozhodla zařadit pouze ty, které na mě udělaly nejlepší dojem.

V tomto článku jsem se zaměřila na telefony Xiaomi 13 Ultra, Samsung Galaxy S23 Ultra a Galaxy Z Fold5. I když jsem byla zklamána absencí inovace u Samsungu, Xiaomi 13 Ultra mě mile překvapil svými funkcemi a výkonem. I když rok 2023 možná nebyl takovým průlomem jako předchozí roky, stále jsou zde telefony, které stojí za povšimnutí.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/my_top_phones_of_2023__ro-news-61004.php