Meizu 21: Příchod vlajkového modelu s ultra-tenkými rámečky

Meizu připravuje další vlajkovou loď, která se chystá na trh příští týden. Společnost oznámila, že bude pořádat představení Meizu 21 dne 30. listopadu. Představení by mělo začít v 14:30 čínského času...
Meizu 21: Příchod vlajkového modelu s ultra-tenkými rámečky

Meizu připravuje další vlajkovou loď, která se chystá na trh příští týden. Společnost oznámila, že bude pořádat představení Meizu 21 dne 30. listopadu. Představení by mělo začít v 14:30 čínského času (6:30 UTC) a očekáváme, že uvidíme minimálně dvě modely – Meizu 21 a Meizu 21 Pro.

Podle posledních teaserů bude Meizu 21 debutovat s 6,55 palcovým Samsung OLED displejem s symetrickými rámečky o šířce 1,74 mm na všech čtyřech stranách obrazovky. Meizu rovněž odhalil, že nabídne verzi Meizu 21 s bílým předním panelem. Očekává se, že telefon bude spuštěn s…

FAQ:

1. Kdy se koná představení Meizu 21?

Představení Meizu 21 se koná dne 30. listopadu v 14:30 čínského času.

2. Kolik modelů Meizu 21 budou k vidění?

Očekává se, že budou představeny minimálně dva modely – Meizu 21 a Meizu 21 Pro.

3. Jaký displej bude mít Meizu 21?

Meizu 21 bude mít 6,55 palcový Samsung OLED displej s symetrickými rámečky o šířce 1,74 mm na všech čtyřech stranách.

Článek je důležitou informací pro fanoušky značky Meizu. Představení nového modelu Meizu 21 je naplánováno na 30. listopadu, kdy společnost chystá akci v Číně. Očekává se, že Meizu 21 bude mít skvělý OLED displej od Samsungu s velmi tenkými rámečky, což umožní ještě lepší zobrazení obsahu. Kromě toho bude Meizu 21 dostupný i s bílým předním panelem, což je zajímavá novinka pro milovníky elegantního designu.

Meizu je známá svými kvalitními produkty a fanoušci už s nadsázkou očekávají Meizu 21. Telefon by měl nabídnout vynikající výkon a moderní technologie, které zaručí plynulý chod a skvělé uživatelské zkušenosti. Meizu 21 by mohl být zajímavou volbou pro ty, kteří hledají kompaktní a elegantní smartphone s kvalitním displejem.

Pokud patříte mezi nadšence do technologií, určitě si představení Meizu 21 nenechte ujít. Značka Meizu slibuje, že přijde s něčím opravdu zajímavým a inovativním. Budeme tedy netrpělivě očekávat 30. listopadu a dívat se, co nového nám Meizu představí.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/meizu_21_launch_event_set_for_november_30-news-60638.php