Vypnout reklamy

Meizu Gravity – moderní reproduktor

Vydáno dne: 18.5.2016

Meizu je Čínská společnost, která vyrábí celkem dobré mobilní telefone s nízkou cenou. Ty jsou velmi těžko překonatelné, takže takový Samsung musí vytvářet nové řady svých telefonu pro nižší třídy aby v Číně obstál. Meizu se tentokrát rozhodla vyzkoušet trh s audiem. Tento produkt byl vytvořen ve spolupráci s Japonským designerem Kosho Tsubio, který implementoval […]


Meizu je Čínská společnost, která vyrábí celkem dobré mobilní telefone s nízkou cenou. Ty jsou velmi těžko překonatelné, takže takový Samsung musí vytvářet nové řady svých telefonu pro nižší třídy aby v Číně obstál.

Meizu se tentokrát rozhodla vyzkoušet trh s audiem. Tento produkt byl vytvořen ve spolupráci s Japonským designerem Kosho Tsubio, který implementoval myšlenku “ztraceného designu”. Tento produkt tak není vůbec stereotypní.

Má průhlednou základnu, na které celý tento reproduktor stojí a displej v horní části taktéž. Všechno vypadá naprosto elegantně.

Meizu Gravity

Meizu Gravity

Jakou to má kvalitu zvuku?

Všichni víme, že vzhled není všechno. U reproduktorů záleží také na reprodukci zvuku. Meizu však slíbila neuvěřitelný výkon, který by měl nabídnou skvělé basy díky 20 watt reproduktoru (není to moc). Zvukové frekvence od 70 Hz až do 20 Khz.

Nejlepší na tom však je, že Meizu Gravity podporuje Bluetooth, WiFi i normální výstupy. Trik je, že dokáže pracovat sám, protože je napojen na wifi, takže máte možnost streamovat hudbu ze spotify nebo SoundCloudy a jiných.

Meizu Gravity

Meizu Gravity

Cena Meizu Gravity

Vypadá to fakt senzačně, jen cena by se měla pohybovat okolo 249$. Prozatím se na produkt sbírají peníze pro výrobu na INDIEGOGO.

 

 

Další zajímavé příspěvky
Samsung Galaxy Tab S6 s One UI 2.5
Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Tab S6 s novým uživatelským rozhranním One UI 2.5. Toto nové UI je na Galaxy Note 10, S10 Přečíst si více

Nový telefon HTC Desire 20+ odhalen
HTC Desire 20+

Nový mobilní telefon od firmy HTC je již představen. HTC Desire 20+ je k dispozici od zítřka v prodeji, bohužel Přečíst si více

Huawei Petal Search i jako vyhledávač
Huawei Petal Search

Huawei Petal Search nebude fungovat jen pro vyhledávání aplikací, ale také pro vyhledávání zpráv, videí nebo fotografií.

Některé telefony s EMUI 11 obdrží možnost instalace HarmonyOS
HarmonyOS 2.0

Telefony s EMUI 11 budou mít možnost instalace nového systému HarmonyOS 2.0. Neví se ještě, které to budou, ale tato Přečíst si více