Meizu’s poslední vlajková loď je tady a je to bomba!

Meizu právě představil svůj poslední vlajkový model před tím, než čínská společnost opustí trh se smartphony. Nový **smartphone** s názvem Meizu Pro 7 přichází s špičkovými technologiemi a inovativním designem, který…

Meizu's poslední vlajková loď je tady a je to bomba!

Meizu právě představil svůj poslední vlajkový model před tím, než čínská společnost opustí trh se smartphony. Nový **smartphone** s názvem Meizu Pro 7 přichází s špičkovými technologiemi a inovativním designem, který se odlišuje od konkurence.

Meizu Pro 7 disponuje **výkonným** procesorem, kvalitním displejem a duálním fotoaparátem, který umožňuje zachytit každý okamžik ve zcela novém světle. **Flagship** je vybaven také **moderními** bezpečnostními funkcemi, jako je rozpoznávání obličeje nebo snímač otisků prstů.

Tato novinka přichází v době, kdy Meizu ohlásil své rozhodnutí opustit trh s **smartphony**, kvůli rostoucí konkurenci a náročným podmínkám. I přes tento krok zůstává Meizu uznávanou značkou v oblasti mobilních zařízení a přináší na trh kvalitní produkty, na které si zákazníci mohou vždy vsadit.

Pokud máte nějaké otázky ohledně nového **smartphonu** Meizu Pro 7, přečtěte si následující FAQ:

1. Jaké jsou hlavní specifikace Meizu Pro 7?
2. Kdy bude tento **smartphone** dostupný na trhu?
3. Bude Meizu i nadále poskytovat servis a aktualizace pro své stávající uživatele?

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/meizu-21-pro-official_id155918