Merendam 2 [9.6/10]

Jedná se o zábavnou hororovou online hru, ve které si zahrajete na jednu malou holčičku. Právě ta holčička vidí duchy, která si chce hrát. Ve chvíli, když si hrát nechcete, tak se na vás naštve a zaútočí. Dejte se do toho a snažte se dostat opětovně zpátky tam, kde jste spali. Co ve hře Merendam […]

Merendam 2 android hra zdarma

Jedná se o zábavnou hororovou online hru, ve které si zahrajete na jednu malou holčičku. Právě ta holčička vidí duchy, která si chce hrát. Ve chvíli, když si hrát nechcete, tak se na vás naštve a zaútočí. Dejte se do toho a snažte se dostat opětovně zpátky tam, kde jste spali.

Co ve hře Merendam 2 zažijete

Neskutečnou hororovou atmosféru, ve které musíte přežít. Pohybujete se v nejrůznějších budovách a strašidelných prostředí. Prozkoumáte velmi strašidelná zákoutí hry. Neustále musíte řešit jednotlivé logické záhady abyste všechno dokončili.

Hra je navíc velmi jednoduchá na ovládání, takže nebudete mít žádný problém. Doporučujeme si android hru dát na sluchátka a následně zhasnout. V takové chvíli zažijete neskutečně dobrou atmosféru.

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
 • 9/10
  Grafika - 9/10
 • 9.5/10
  Zábava - 9.5/10
 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
 • 9.7/10
  Hratelnost - 9.7/10
9.6/10

Souhrn android hry

Android hra Merendam 2 je dostupná ve verzi 1.5 a vyžaduje android ve verzi 4.0 a vyšší. Hra není doporučována pro hráče pod 16 let, jelikož má spoustu násilí. Jedná se o hru od vývojáře Erocona.

Sending
User Review
5 (1 vote)