Mi Band 3 v plné parádě

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi již potvrdilo dvě varianty nových hodinek Mi Band 3. Nabízet se budou za 25$ a 30$. Ty co budou stát více, tak nabídnou i NFC. Krom toho jsou však tyto hodinky podobné a mají dotykový displej, 110mAh baterií, která vydrží až 20 dnů.

Asi největší změnou oproti předchůdci je velikost displeje. Mi Band 2 měl pouze 0.42 palcový OLED displej a nové hodinky Mi Band 3 disponují 0.78 palcovým OLED displejem. Zároveň hodinky mají zahnutý displej na všech stranách. Když se podívám ne další části hodinek, tak je design nezměněn a nabídnout tak úplně stejný design.

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3

Stejně jako druhá generace hodinek, tak i Mi Band 3 dokáže zaznamenávat počet kroků a kalorií. K dispozici je samozřejmě i snímač tepu, vodě odolnost a prachu vzdornost. Další věcí je to, že hodinky pravděpodobně podporují alarm a také notifikace počasí. Hodinky také upozorní daného uživatele na příchozí volání a textové zprávy.

Xiaomi Mi Band 3  umí přijímat hovory

Xiaomi Mi Band 3 umí přijímat hovory

Druhá generace hodinek od Xiaomi byla velmi populární a Xiaomi tak má pod palcem 18% trhu s chytrými hodinkami. Tímto se dostává na úroveň firmy Apple. 

Xiaomi Mi Band 3  jsou voděodolné

Xiaomi Mi Band 3 jsou voděodolné

Nové hodinky se očekávají v prodeji od 5. června. Cena bude jak jsme již řekli okolo 26$, tedy 500,- Kč.