Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Xiaomi oficiálně řeklo, že neexistuje žádný produkt jako je Mi Mix Nano

Telefon Xiaomi Mi Mix je opravdu úžasné zařízení a to bezpochyby. Má téměř nulový prostor kolem displeje, takže zabírá až 93% celkového prostoru na přední straně. Jenže pro většinu lidí je příliš velký. Spousta lidí se tedy uchýlila k telefonu Mi Mix Nano, podle některých informací k tomu mělo
Xiaomi Mi Mix Nano je podvrh

Telefon Xiaomi Mi Mix je opravdu úžasné zařízení a to bezpochyby. Má téměř nulový prostor kolem displeje, takže zabírá až 93% celkového prostoru na přední straně. Jenže pro většinu lidí je příliš velký.

Spousta lidí se tedy uchýlila k telefonu Mi Mix Nano, podle některých informací k tomu mělo dojít příští měsíc, jenže se tomu tak nestane.

Žádný Xiaomi Mi Mix Nano na trh nepřijde. Marketingový ředitel Xiaomi Zang Zhiyuan řekl, že žádný takový produk jako je Xiaomi Mi Mix Nano neexistuje.

Víc k tomu není. Je to řečené tak, jak kdyby žádný telefon Xiaomi Mi Mix Nano neexistoval. To znamená, že veškeré úniky fotografií byly podvrh.  Ovšem je tady malá šance, že nějaký takový telefon v budoucnu bude, ale nebude se nazývat Xiaomi Mi Mix Nano.

Hoax?

Nicméně pokud k žádnému oznámení Mi Mix v prosinci nedojde, tak se jednalo asi o hoax.