Xiaomi Mi Note 3 přímo z krabice. Se Snapdragon 660 a 6GB RAM

Nové telefony Mi Mix 2 a Note 3 budou odhaleny velice brzy. V této chvíli se na internetu již objevily další fotky a specifikace právě neoznámeného Note 3. Podle nás je právě Note 3 ten záhadný telefon, který se má objevit po boku Mi Mix 2. Podle všeho bude Note 3 limitován pouze na Čínu […]

Nové telefony Mi Mix 2 a Note 3 budou odhaleny velice brzy. V této chvíli se na internetu již objevily další fotky a specifikace právě neoznámeného Note 3. Podle nás je právě Note 3 ten záhadný telefon, který se má objevit po boku Mi Mix 2.

Podle všeho bude Note 3 limitován pouze na Čínu a Asijské státy? Avšak jedná se o dostupné high-end zařízení. Dvě fotografie jsou přímo z krabice, ve kterém se bude telefon prodávat.

Xiaomi Mi Note 3

Xiaomi Mi Note 3

Xiaomi Mi Note 3 bude disponovat novým čipem Snapdragon 660, 6GB RAM nebo 128 GB interní paměti. Nebude chybět ani odlehčená verze telefonu. Ta bude disponovat 4GB RAM a 64GB interním úložištěm.

Mobilní telefon nebude mít ani jack na sluchátka, takže k dispozici pouze USB-C. Dále Note 3 má mít větší displej než 5.15 palců.

Cena za Mi Note 3 bude okolo 450$, což je asi 12 000,- Kč.