„Michael Myers přichází ve zbrusu novém traileru Reverse 1999 1.2“

Halloweenová nálada je zpět! Počkejte… Říjen už byl před chvílí, tak proč je tato novinka tematická k Halloween? No, Reverse 1999 1.2 se vydává na hororovou cestu a já jsem na…

"Michael Myers přichází ve zbrusu novém traileru Reverse 1999 1.2"

Halloweenová nálada je zpět! Počkejte… Říjen už byl před chvílí, tak proč je tato novinka tematická k Halloween? No, Reverse 1999 1.2 se vydává na hororovou cestu a já jsem na to zvědavý.

Pro více informací o Reverse 1999 můžete navštívit oficiální webovou stránku hry nebo si ji stáhnout z Google Play!

Noční můra před Vánoci

Trailery Reverse 1999 1.2 je skutečně skvělý filmový zážitek, který skutečně zvyšuje očekávání pro další aktualizaci. Začíná scénou inspirovanou sérií Halloween, s domnělým záporákem podobným Michaelu Myersovi.

1.2 je vhodně nazváno „Noční můra v Green Lake“, což je zjevné připomínání slavných filmů Noční můra v Elm Street. Příběh celého eventu se zdá být podobný jako u série Halloween – trochu pozdě na party, když je již prosinec.

Děsivě nové postavy

Navíc tu máme novou postavu jménem Blonney, která je jasně inspirována „finální ženou“ hororových filmů z 80. let. Kromě Blonney tu máme i Horropedii, chlapíka, který se zdá být obklopen hororovými příběhy pořád – ať už je čte nebo vypráví.

Do hry konečně přichází i Zubařka (Tooth Fairy), na kterou čekalo hodně hráčů. Kromě Blonney je to moje oblíbená nová postava, protože mě hodně zajímá její příběh. A konečně tu máme Jessicu, něžnou centauru!

Přízračně krásné nové oblečení

A navíc jsou k dispozici nové oblečení. Sotheby dostává krásné modré šaty, X se proměňuje v Ghost Face a Bkornblume má skvělé formální oblečení, které vypadá téměř jako elegantní pracovní oblečení.

Zubařka a Jessica dostávají příběhy postav, které nám poskytnou propadnutí do jejich příběhu a spoustu nových událostí, které nabízejí spoustu bezplatných odměn, jako je Zuba za zub a Průvodce bezpečností při kempování.

Pokud byste si chtěli přečíst více obsahu pro Reverse 1999, přečtěte si náš průvodce

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/reverse-1999-1-2/