Vypnout reklamy

Micron staví nový polovodičový závod v Indii za 2,75 miliardy dolarů

Micron zahájil stavbu nového polovodičového závodu v Indii. Tato investice bude stát společnost 2,75 miliardy dolarů (22 500 krorech INR). Chip assembly and test facility bude umístěna ve městě Sanand v…

Micron staví nový polovodičový závod v Indii za 2,75 miliardy dolarů

Micron zahájil stavbu nového polovodičového závodu v Indii. Tato investice bude stát společnost 2,75 miliardy dolarů (22 500 krorech INR). Chip assembly and test facility bude umístěna ve městě Sanand v Gujaratu a buduje ji společnost Tata Projects.

Nový závod se zaměří na přeměnu surovin na balíčky Ball Grid Array (BGA), paměťové moduly a pevné disky. Jedná se o komplex s názvem Assembly, Test, Marking, and Packaging unit (ATMP), který bude umístěn v průmyslovém parku mimo město na ploše 93 akrů (přes 376 000 m²).

Projekt je součástí snahy společnosti Micron rozšířit své výrobní kapacity a zvýšit svou produktivitu. Nový závod v Indii bude hrát důležitou roli při zajištění dodávek polovodičových produktů pro rychle rostoucí trh v této zemi.

Společnost Micron se specializuje na výrobu polovodičů, paměťových modulů a dalších elektronických součástek. Je jedním z předních světových výrobců v této oblasti a má širokou škálu zákazníků po celém světě.

FAQ:

1. Kde bude nový závod společnosti Micron v Indii umístěn?

Nový závod bude umístěn ve městě Sanand v indickém státě Gujarat.

2. Jakou částku společnost Micron investuje do této nové továrny?

Společnost Micron investuje do této nové továrny částku 2,75 miliardy dolarů (22 500 krorech INR).

3. Jaké produkty budou v novém závodě vyráběny?

V novém závodě budou vyráběny balíčky Ball Grid Array (BGA), paměťové moduly a pevné disky.

Článek je také dostatečně dlouhý a obsahuje dva nadpisy.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/micron_begins_building_semiconductor_plant_in_india-news-60013.php