Microsoft na svém obchodě nabízí Galaxy S8 s nějakou přirážkou, protože oficiálně se prodává levněji

Pokud si chcete koupit Samsung Galaxy S8 nebo Galaxy S8+, tak třeba na takovém obchodě Microsoftu v US stojí tento telefon mnohem dráž než stojí v této chvíli. Microsoft prodává odemknutý telefon Galaxy S8 za 724.99$. Nicméně přímo z obchodu Samsung je třeba takové Galaxy S9 o pět dolarů levnější. Dále Microsoft nabízí k novému […]

Samsung Galaxy S8

Pokud si chcete koupit Samsung Galaxy S8 nebo Galaxy S8+, tak třeba na takovém obchodě Microsoftu v US stojí tento telefon mnohem dráž než stojí v této chvíli. Microsoft prodává odemknutý telefon Galaxy S8 za 724.99$.

Nicméně přímo z obchodu Samsung je třeba takové Galaxy S9 o pět dolarů levnější. Dále Microsoft nabízí k novému modelu bezdrátovou nabíječku zadarmo, což u série S8 není. Od nástupu nového vlajkového telefonu Galaxy S9 Samsung zredukoval ceny S8 a S8+ na 599$ a 689$ respektive. Podobné ceny nalezneme i na některých online obchodech v US. Nicméně Microsoft telefony nabízí stále jako z roku 2017. Otázkou zůstává, proč?

Samsung Galaxy S8 v obchodě Microsoft

Samsung Galaxy S8 v obchodě Microsoft

Podle nás buď to Microsoft zapomněl srazit cenu, nebo spoléhá na to, že právě v telefonech zakoupené v jejich obchodě jsou právě zabudované programy Microsoftu a to tedy Office? Možná spoléhá na lidi, kteří věří ve značce Microsoft a proto si mohou dovolit vyšší cenu? Kdo ví….