Microsoft aktualizoval Skype pouze pro Android

Skype získává novou funkci a vylepšení, avšak pouze na telefony Android. Microsoft potichu dostal aktualizaci na telefony. Aktualizace obsahuje některé opravy na základě uživatelských zpětných vazeb. Nové funkce na volání Vylepšení stability Právě jedna z nejdůležitějších změn je v oblasti volání, kde vlastně umožňuje uživatelům zadat jakékoliv telefonní číslo do prohlížeče nebo jiných aplikací k tomu, aby mohli […]

Skype získává novou funkci a vylepšení, avšak pouze na telefony Android. Microsoft potichu dostal aktualizaci na telefony. Aktualizace obsahuje některé opravy na základě uživatelských zpětných vazeb.

  • Nové funkce na volání
  • Vylepšení stability

Právě jedna z nejdůležitějších změn je v oblasti volání, kde vlastně umožňuje uživatelům zadat jakékoliv telefonní číslo do prohlížeče nebo jiných aplikací k tomu, aby mohli uskutečnit hovor přes Skype se Skype kreditem. Tato nová možnost bude k dispozici ve chvíli, kdy napíšete telefonní číslo.

ChangeLog je také zmínka o stabilitě a dalším vylepšením. Podle všeho by tak měla aplikace Skype pracovat lépe. Microsoft aplikaci Skype poslední dobou velice často aktualizuje, ale stále však pouze na Android systémy. Vypadá to, že Microsoft se v této chvíli soustředí více právě na tento systém.