Microsoft koupil Skype za 8.5 miliardy dolarů v roce 2009

Skype: Komunikační platforma naší dobySkype patřil v roce 2009 mezi fenomény podobně jako seriál Mad Men, BlackBerrys nebo hudební skupina Nickleback. Byl to takový hit, že Microsoft dokonce za tuto společnost…

Microsoft koupil Skype za 8.5 miliardy dolarů v roce 2009

Skype: Komunikační platforma naší doby

Skype patřil v roce 2009 mezi fenomény podobně jako seriál Mad Men, BlackBerrys nebo hudební skupina Nickleback. Byl to takový hit, že Microsoft dokonce za tuto společnost zaplatil neuvěřitelných 8,5 miliardy dolarů. Na první pohled by se mohlo zdát, že toto je zajímavá, ale irelevantní informace pro náš hlavní téma. Nicméně je nutné zdůraznit, že právě Microsoft je stávajícím majitelem Skype.

Skype je komunikační platforma, která nám umožňuje komunikovat s lidmi po celém světě. Jeho popularita v minulosti byla nesmírná, a to hlavně díky možnosti bezplatných videohovorů a posílání zpráv. Skype se stal nedílnou součástí mnoha firem i domácností.

Skypem si můžete zavolat svého kamaráda v Kanadě nebo svého obchodního partnera v Číně a být s nimi přímo spojeni bez ohledu na geografickou vzdálenost. To bylo zejména v době pandemie Covid-19 nezastupitelné pro udržení kontaktu s blízkými.

Svépomocné informace a tipy najdete přímo na webových stránkách Skype. Zde je několik často kladených otázek, jejichž odpovědi vám mohou pomoci lépe porozumět této platformě.

FAQ o Skype:

1. Jak mohu stáhnout a nainstalovat Skype?

Stažení a instalace Skype je velmi jednoduchá. Stačí jít na oficiální webové stránky Skype a kliknout na tlačítko „Stáhnout“. Po dokončení stažení spusťte instalační soubor a postupujte podle instrukcí.

2. Jak si vytvořit účet na Skype?

Po úspěšné instalaci Skype klikněte na tlačítko „Vytvořit nový účet“ a postupujte dle pokynů. Budete požádáni o vyplnění několika údajů, jako je jméno, e-mailová adresa a heslo.

3. Jaké jsou možnosti placeného Skype?

Skype nabízí širokou škálu placených funkcí a služeb, jako jsou hovory na pevnou linku nebo mobilní telefony, posílání SMS zpráv, možnost vytvoření konferenčního hovoru apod. Podrobný přehled těchto funkcí najdete na oficiálních stránkách Skype.

Skype nadále zůstává jednou z nejoblíbenějších komunikačních platforem, která nám umožňuje spojit se s lidmi z celého světa. Jeho výhody jsou nepopiratelné a stále se rozšiřují o nové funkce a možnosti. Buďte součástí této digitální revoluce a využijte Skype pro své komunikační potřeby.

Jaké jsou Vaše zkušenosti s Skype? Rádi se o nich dozvíme v komentářích.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/skype-delete-account/