Vypnout reklamy

Microsoft má důvěru ve Windows na ARM, plánuje odhalit AI PC 20. května

Microsoft plánuje uspořádat událost v Seattlu 20. května, na které detailně představí svou vizi „AI PC“. Událost se uskuteční den před začátkem vývojářské konference Microsoft Build. CEO Satya Nadella se zaměří…

Microsoft má důvěru ve Windows na ARM, plánuje odhalit AI PC 20. května

Microsoft plánuje uspořádat událost v Seattlu 20. května, na které detailně představí svou vizi „AI PC“. Událost se uskuteční den před začátkem vývojářské konference Microsoft Build. CEO Satya Nadella se zaměří na společnostní „AI vizionářství v oblasti hardwaru a softwaru“, informuje server TheVerge.

Podle zdrojů blízkých plánům Microsoftu je společnost **přesvědčena**, že nové Windows laptopy poháněné **ARM procesory** porazí **M3 procesor** od Applu výkonem CPU a úkoly **zrychlené umělou inteligencí**.

Microsoft se prý silně spoléhá na nadcházející ARM procesory **Snapdragon X Elite** od Qualcomm…

FAQ:

1. O co půjde na události Microsoftu v Seattlu?
Na události bude Microsoft prezentovat svou **vizi AI PC** a CEO Satya Nadella bude hovořit o společnosti **vizi umělé inteligence** v oblasti hardwaru a softwaru.

2. S čím Microsoft porovnává své nové ARM-powered Windows laptopy?
Microsoft je přesvědčen, že nové Windows laptopy porazí Apple M3-powered MacBook Air výkonem CPU a úkoly **zrychlené umělou inteligencí**.

3. Na čem Microsoft spoléhá ve svém novém projektu?
Microsoft ve svém novém projektu sází na nadcházející ARM procesory **Snapdragon X Elite** od Qualcomm, které mají podle něj skvělý výkon.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/microsoft_is_confident_in_windows_on_arm_will_hold_an_ai_pc_reveal_on_may_20-news-62366.php