Vypnout reklamy

Microsoft v září vydá nové HoloLens 2 pro rozšířenou realitu. Brýle jsou určené pro podnikatelé, kteří chtějí urychlit proces oprav, výroby aj.

Microsoft vydá již brzy svou druhou verzi rozšířené reality HoloLens 2, které představil na MWC v únoru tohoto roku. Podle zpráv by se měly brýle dostavit v září za 3500$.

Zakoupením obdržíte pouze brýle HoloLens 2. Vývojářská edice pak stojí 99$ každý měsíc a má v sobě extra balíčky jako je kredit na Azure za 500$ nebo tři měsíční Unity Pro a PiXYZ plugin do CAD. Samozřejmě tyto brýle jsou určeny pro podnikatelé.

Brýle mají ulehčit zaměstnancům práci. Druhá generace těchto brýlí nabízí širší zorné pole 52 stupňů oproti 34 stupňů v předešlé verzi. Zároveň mají brýle mnohem více výpočetního výkonu a hardwarové vylepšení pro sledování pohybů očí a rukou.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.