Vypnout reklamy

S dalším Updatem hry vyšel dlouho očekávaný Multiplayer přes Minecraft Realms, co na to říkáme? Přečtěte si náš článek! Minecraft 0.7.0  Pocket Edition přinesl dlouho očekávaný multiplayer, s ním ale také spoustu bugů (které jsou už ve verzi 0.7.2 opraveny). Nyní si můžeme zaplatit multiplayer. Funguje tak, že se zaregistrujete na stránkách Mojangu a někdo […]

S dalším Updatem hry vyšel dlouho očekávaný Multiplayer přes Minecraft Realms, co na to říkáme? Přečtěte si náš článek!

Minecraft hra

Minecraft hra

Minecraft 0.7.0  Pocket Edition přinesl dlouho očekávaný multiplayer, s ním ale také spoustu bugů (které jsou už ve verzi 0.7.2 opraveny). Nyní si můžeme zaplatit multiplayer. Funguje tak, že se zaregistrujete na stránkách Mojangu a někdo vás musí pozvat do hry.

Minecraft hra

Minecraft hra

Pokud vás nikdo nepozve, tak si Multiplayer legálně nezahrajete. Můžete se také napojit na neoficiální Minecraft Pocket Edition Servery, které nehostuje Mojang. Dále jsou přidány věci jako je – Chat, Oheň, Brnění a Kbelíky ♥!

Máte zájem o návod jak se na neoficální server připojit?

Hra je ke stažení zdarma zde

The app was not found in the store. 🙁

 

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.