Vypnout reklamy

Právě teď se na Google Play dostala aktualizace, která přináší gigantické pandy a dráčky. Není to obvyklá aktualizace, kterou dostáváte každý rok před velikonocemi. Nová aktualizace na verzi 1.0.6 přidává Čínskou mytologií.  Tato aktualizace krom obrovským pand a dráčků přináší také 26 tématických vzhledů, nových textur, které můžete umístit na budovy a mnohem více. Hráči […]

13.4.2017

Nová aktualizace pro hru Minecraft Pocket Edition. Přináší gigantické pandy, dráčky

Právě teď se na Google Play dostala aktualizace, která přináší gigantické pandy a dráčky. Není to obvyklá aktualizace, kterou dostáváte každý rok před velikonocemi. Nová aktualizace na verzi 1.0.6 přidává Čínskou mytologií. 

Tato aktualizace krom obrovským pand a dráčků přináší také 26 tématických vzhledů, nových textur, které můžete umístit na budovy a mnohem více.

Minecraft Pocket Edition

Minecraft Pocket Edition

Hráči si většinou stěžovali na to, že hra po startu spadla na některých android zařízení. Toto by mělo být taktéž opraveno.

K dispozici máme také mód

S tímto módem si odemknete prémiové skiny a textury

Stáhněte si APK a přes souborový manažer v telefonu hru nainstalujte.

Hru minecraft pocket edition jsme recenzovali

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Minecraft
Price: CZK 194.40+

zdroj: minecraft

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.