Vypnout reklamy

Teltale odhalí novou epizodu hry Minecraft: Story Mode. Nová epizoda vyjde na App Store a Google Play 15. Srpna. Jedná se o druhou epizodu Sezóny 2, která nese název “Giant Consequences”. Jesse a zbytek týmu míří do ledové země, kde budou bojovat. O tento díl je nebývaly zájem, ale ještě si musíme počkat. A aby […]

2.8.2017

Další epizoda Minecraft: Story Mode přijde na trh 15. srpna

Teltale odhalí novou epizodu hry Minecraft: Story Mode. Nová epizoda vyjde na App Store a Google Play 15. Srpna. Jedná se o druhou epizodu Sezóny 2, která nese název “Giant Consequences”.

Jesse a zbytek týmu míří do ledové země, kde budou bojovat. O tento díl je nebývaly zájem, ale ještě si musíme počkat. A aby toho nebylo tento měsíc o Minecraft málo, tak vývojářské studio Teltale připravuje uvolnění první sezóny hry na Nintendo Switch.

Máte tak šanci si vybrat Minecraft: Story Mode – kompletní dobrodružství buď jako digitální hru nebo kazetu. Obsahuje všech osm epizod, které vyšly před epizodou 2. Tato hra dorazí do obchodu 22. srpna.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.