Mint Mobile: Sleva 180 $ na Google Pixel 8 + 6 měsíců zdarma

Mint Mobile nově zařazuje Google Pixel 8 do své nabídky telefonů s šestiměsíčním bezplatným bezdrátovým připojením, navíc s výraznou slevou

Mint Mobile, známá svými atraktivními a cenově dostupnými mobilními plány, přichází s…

Mint Mobile: Sleva 180 $ na Google Pixel 8 + 6 měsíců zdarma

Mint Mobile nově zařazuje Google Pixel 8 do své nabídky telefonů s šestiměsíčním bezplatným bezdrátovým připojením, navíc s výraznou slevou

Mint Mobile, známá svými atraktivními a cenově dostupnými mobilními plány, přichází s další lákavou nabídkou pro své zákazníky. Společnost nyní zahrnuje nový Google Pixel 8 do svého sortimentu telefonů, které jsou dodávány se šestiměsíčním bezplatným bezdrátovým připojením. To ale není vše – zákazníci se mohou těšit i na výraznou slevu.

Google Pixel 8 je dlouho očekávaný model od technologického giganta Google. Tento telefon slibuje výjimečný výkon, špičkovou kvalitu fotoaparátu a nejnovější inovace v oblasti softwaru a umělé inteligence. Pro milovníky technologií a fanoušky značky Google je to rozhodně skvělá zpráva.

Mint Mobile se spojila s Googlem, aby svým zákazníkům přinesla nejen špičkový telefon, ale také možnost využívat bezdrátové služby bez dalších nákladů po dobu šesti měsíců. Tento balíček je ideální pro ty, kteří hledají nový telefon s výhodným tarifem a chtějí si zároveň užít vysokorychlostní internet a kvalitní služby.

Navíc Mint Mobile nabízí tento balíček za výrazně sníženou cenu, což činí nabídku ještě atraktivnější. Společnost tímto krokem potvrzuje svou snahu poskytovat zákazníkům kvalitní služby za dostupné ceny a zároveň přinášet nejnovější technologické novinky na trh.

Pro ty, kteří stále váhají, je tato nabídka příležitostí, jak získat jeden z nejlepších telefonů současnosti s výhodným tarifem. Mint Mobile tímto krokem opět potvrdila svou pozici lídra na trhu mobilních služeb a ukázala, že je schopna reagovat na potřeby svých zákazníků a přinášet jim to nejlepší.

Pokud tedy hledáte nový telefon a chcete si užít špičkové služby bez dalších nákladů, neváhejte a využijte této jedinečné nabídky od Mint Mobile a Google Pixel 8.

Zdroj: https://www.androidcentral.com/phones/mint-mobile-deal-is-now-carving-dollar180-off-the-google-pixel-8-and-giving-away-six-months-of-free-wireless-just-for-kicks